پایتخت شعر ایران

index.png
قلم شما

حضور میثم نکوئی در غرفه انتشارات حوزه مشق

خانه

جشن امضاء هنرمند فرهیخته میثم نکوئی خالق کتاب جنگل روشن فام در سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در غرفه انتشارات حوزه مشق برگزار شد.

 

میثم نکوئی دارای تحصیلات در رشته ادبیات فارسی و خالق دو کتاب بنام های در نگاه آب و جنگل روشن فام می باشد

کتاب سوم ایشان که در دست نگارش می باشد در حوزه ادبیات داستانی می باشد که امیدواریم در سال آینده شاهد این کتاب در نمایشگاه بعدی باشیم.

 

در این نشست که در داخل غرفه انتشارات حوزه مشق انجام شد نویسنده اثر این کتاب را به دوستداران خود با امضاء تقدیم کرد و همچنین مدیریت انتشارات بین المللی حوزه مشق دکتر فردین احمدی از جناب نکوئی به پاس زحمات ایشان در حوزه فرهنگ و هنر تجلیل کردند.

علاقه مندان برای تهیه این کتاب می توانند در بخش فیزیکی یا مجازی نمایشگاه و یا اینکه از طریق این شماره ۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶ کتاب جنگل روشن فام را تهیه کنند.

معرفی اجمالی کتاب جنگل روشن فام:

 

 

کتاب “جنگل روشن فام” در سبک ادبیات سورئال و داستانی با زبان و لحنی سرودین نوشته شده است. در این داستان پیامی پرمایه گنجیده و آن به قید زمانه در نیامدن هنرها است، هنر جاودانگی می بخشد، حتی اگر بر تن درخت مرده ای اندر پنهانِ جنگلی بنشیند.

همواره در تاریخ بشر، در نهانِ همه ی آدمیان میلی آتشناک به دراز-زیوی و زیبا-زیوی شعله ور بوده است و این میل به ریخت های بسیار رخساره نموده.

شخصیت های داستان جنگل روشن فام هر یک دلباخته ی جریانی از هنراند؛ یکی شعر، یکی نقاشی و آن یکی موسیقی و سرانجام در جنگل روشن فام به هم-آیی می رسند و اینچنین در چله ای پرشُکوه در میان تنه ی درختان جنگل روشن فام نمایشگاه بزرگ و زیستاری نقاشی می سازند تا به چشم رهگذران جلوه کند.

این کتاب اثر دوم اینجانب میثم نکوئی است و همانطور که در مَطلع کتاب آورده ام امید دارم که زمزمه ی این سروده ها به خلوت شما رنگ و عطری فراخور ببخشاید.

صفحه اصلی

 

تصویر نویسنده
فردین احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *