پایتخت شعر ایران

index.png
ادبیات

گفت و گوی اختصاصی باکاوه خورا در ماهنامه هنر(انتشارات حوزه مشق)

گفت و گوی اختصاصی با کاوه خورا در ماهنامه هنر(انتشارات حوزه مشق)

پانزدهمین شماره ماهنامه «آرمان هنر» منتشر شد. این شماره به گفت‌وگوی اختصاصی با کاوه خورابه استاد موسیقی و معاون پژوهشی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی اختصاص پیدا کرده است.

پانزدهمین شماره ماهنامه «آرمان هنر» منتشر شد. جلد این شماره به گفت‌وگوی اختصاصی با کاوه خورابه استاد موسیقی و معاون پژوهشی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی اختصاص پیدا کرده که در قالب این گپ و گفت، خاستگاه و جایگاه موسیقی ایرانی مورد بررسی قرار گرفته است.

خورابه در این گفت‌وگو که با تیتر «موسیقی از ارکان حکمت است» منتشر شده تصریح کرده که آنچنان‌که شایسته و بایسته است هنر جدی موسیقی عرصه آشکارگی خود را نیافته است و به دلایل مختلف از جمله سیاستگذاری‌های گاه متناقضِ فرهنگی سبب شده است که این عرصه در محاق خاموشی فرو رود که البته و صد البته زنگ خطری است برای عرصه بیکران فرهنگ.

در بخش نقد فیلم «آرمان هنر» پانزدهم نیز فیلم‌های «خشکسالی و دروغ»، «رهایی»، «عطر: قصه یک آدمکش» و مستند «سه نهزارم» مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

یادی از علی تجویدی، نقش معنویت و دین در سلامت روان، یادکردی از عارف قزوینی، نگاهی به اقتباس‌های کوروساوا از آثار شکسپیر، درباب اهمیت سرمایه‌های علمی مکتوب و نگاهی به تازه‌های نشر عناوین دیگر مطالب منتشر شده در این ماهنامه فرهنگی و هنری است.

نسخه الکترونیکی رایگان آرمان هنر در اپلیکیشن‌های «طاقچه» و «جار» در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

ماهنامه فرهنگی و هنری آرمان هنر به مدیر مسئولی سیده الهام کاظمی و سردبیری صدرا صدوقی در ۳۲ صفحه و با قیمت ۳۰ هزار تومان منتشر می‌شود.

به نقل ازایبنا

❤️

https://hozeyemashgh.ir

چاپ انواع کتاب:

 شعر،داستان،دلنوشته،رمان،کتاب کودک،

کتاب کار،ترجمه کتاب کتاب،

سفرنامه،زندگینامه،نمایشنامه،فیلمنامه و…

با شرایط ویژه

و

تبدیل پایان نامه ارشد و رساله دکتری به کتاب با بهترین شرایط

 و اکسپت مقاله همایشی، کنفرانسی در یک هفته

در

انتشارات بین المللی حوزه مشق

به مدیریت دکتر فردین احمدی

تصویر نویسنده
فردین احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *