پایتخت شعر ایران

index.png
قلم شما,یادداشت ها

یادداشت دکتر فردین احمدی بمناسبت روز معلم

با سلام و ادای احترام به روح پاک استاد شهید مرتضی مطهری و تمامی معلمانی که در این مسیر، قلم به دست گرفته و درس آزادگی و انسانیت آموخته‌اند،

همکاران گرامی، دانش‌آموزان عزیز، و همه‌ی کسانی که دست در دست معلم، قدم در راه دانش گذاشته‌اند،

روز معلم، روز بزرگداشت کسانی است که با چراغ دانایی، روشنایی بخش خرد و وجدان جامعه هستند. این روز، یادآور فداکاری‌ها، تعهد و مهربانی‌های بی‌شماری است که در سایه‌سار پرورش اندیشه‌ها و روح‌ها به جریان افتاده است.

به عنوان یک معلم و استاد دانشگاه، این افتخار را دارم که بگویم هر انسانی که امروز در هر کنجی از این مرز و بوم، در حال ساختن آینده‌ای روشن برای این سرزمین است، یادگاری از معلمی دارد که به او عقل را به عشق آمیخت و به او آموخت که بزرگ‌ترین دارایی‌اش دانش و اندیشه‌اش است.

معلمان، چونان خوشه‌های نور، در هر برهه‌ای از تاریخ، بذرهای امید را در دل‌های خشکیده می‌کارند و آبیاری می‌کنند تا ثمراتی از جنس پیشرفت، نوآوری و آگاهی برداشت شود.

در این روز می‌خواهم قدردانی کنم نه تنها از همکارانم که با تمام وجود، مشعل دانایی را در دست گرفته‌اند، بلکه از دانش‌آموزان و دانشجویانی که با همت و تلاش خود، نشان می‌دهند که هر قطره عرق پیشانی معلم، به درختی تناور در باغ دانش تبدیل می‌شود.

بیایید در روز معلم، قدردان زحمات و فداکاری‌های آنان باشیم و با قلبی سرشار از مهر، دست‌هایی که همواره برای روشنایی آینده‌ی ما بالا رفته‌اند را به گرمی فشار دهیم.

با احترام و مهر بی‌پایان،
دکتر فردین احمدی
مدیر مسئول انتشارات بین المللی حوزه مشق

 

 

 

 

 

 

❤️❤️

روابط عمومی انتشارات بین المللی حوزه مشق

https://ketabbaz.hozeyemashgh.ir

چاپ انواع کتاب: شعر،داستان،دلنوشته،رمان،زندگینامه،سفرنامه،نمايشنامه،فیلمنامه، تبدیل جزوات اساتید،مربیان، معلمان و دانشجویان به کتاب تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب  تبدیل رساله دکتری به کتاب  مشاوره، نگارش و تدوین پایان نامه و رساله در رشته های علوم انسانی و اسلامی استخراج مقاله از پایان نامه و اکسپت مقاله  انجام طراحی جلد و صفحه آرایی در بالاترین کیفیت  ویراستاری حرفه ای کتاب

همین الان به کارشناسان حوزه مشق پیام بدهید.

۰۹۱۹۱۵۷۰۹۳۶

۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

تصویر نویسنده
فردین احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *