پایتخت شعر ایران

index.png
قلم شما

هزینه چاپ کتاب رمان تقریبا چقدر است؟_ انتشارات حوزه مشق

به نقل از روابط عمومی انتشارات حوزه مشق:

چاپ کتاب رمان | چگونه رمان خود را چاپ کنیم؟

رمان‌ها یکی از جذاب‌ترین نوع نویسندگی محسوب می‌شوند و نویسندگی کتاب رمان از آن دست کتاب‌هایی است که مخاطبین بسیاری دارد و چاپ کتاب رمان می‌تواند استعداد و مهارت شما را به نمایش بگذارد، همین طور منبعی باشد برای کسب درآمد و مطرح شدن در عرصه نویسندگی کتاب، در ادامه می‌توانید جواب پرسش چگونه رمان خود را چاپ کنیم را بیابید. برای مشاوره چاپ کتاب رمان با ما در ارتباط باشید.

کتاب های رمان چاپ شده در نشر بین المللی حوزه مشق  کتاب های رمان یکی از پرطرفدارترین ژانر کتاب ها هستند، چاپ رمان برای نویسنده‌ای که بتواند جملات و کلمات را به زیبایی کنار هم بچیند و داستانی جذاب را خلق کند، در کنار طراحی جلد، صفحه آرایی و دیگر خدمات حرفه‌ای که یک ناشر برای رمان نویسنده لحاظ می‌کند، در نهایت می‌تواند اثری زیبا از نویسنده را در اختیار مخاطبین قرار دهد، در زیر می‌توانید چند نمونه از کتاب های رمان که در نشر حوزه مشق به چاپ رسیده‌اند و تمامی خدمات طراحی جلد، صفحه آرایی، ویراستاری و اخذ مجوزهای آن در انتشارات حوزه مشق صورت گرفته است را ببینید.

نشر الکترونیک کتاب رمان به جرئت میتوان گفت در حال حاضر بیشتر مخاطبین کتاب های رمان از نسخه الکترونیک این کتاب‌ها استفاده می‌کنند (هرچند نباید فروش فیزیکی را نادیده گرفت) قرارگیری نسخه الکترونیک کتاب رمان یا داستان شما (بعد از آماده سازی و اخذ مجوزها) در برترین اپلیکیشن‌ها و سایت‌های معرفی و فروش کتاب می‌تواند بهترین فضا برای معرفی و فروش کتاب رمان باشد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید 👇👇

 

https://hozeyemashgh.ir/?p=14960&preview=true

❤️

انتشارات حوزه مشق ناشر پر کار کشور شد

https://hozeyemashgh.ir/?p=14869preview=true

چاپ انواع کتاب:  شعر،داستان،دلنوشته،رمان،کتاب کودک، کتاب کار،ترجمه کتاب، سفرنامه،زندگینامه،نمایشنامه،فیلمنامه و… با شرایط ویژه  و تبدیل پایان نامه ارشد و رساله دکتری به کتاب با بهترین شرایط

و اکسپت مقاله همایشی، کنفرانسی در یک هفته   در

انتشارات بین المللی حوزه مشق

به مدیریت دکتر فردین احمدی

تصویر نویسنده
فردین احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *